Košík  

Žádné produkty

Poštovné 0Kč
DPH 0Kč
Celkem 0Kč

Ceny jsou včetně DPH

Koupit

Naše filosofie vedení a směřování firmy je založeno na kvalitních produktech, stoprocentních službách, servisu a v neposlední řadě přátelském přístupu. Samozřejmostí je možnost zaučení pro naše zákazníky. Naučíme Vás doma i v kavárně připravovat všechny druhy káv dle italského způsobu tak, že se Vaše kuchyň stane italskou kavárnou.  

Pro přípravu kávy byla vybrána španělská značka Ascaso, která se zabývá výrobou gastronomického zařízení již padesát let. Výroba zařízení pro přípravu kávy byla započata výrobou komponent pro kávovary. Před třinácti lety byla založena samostatná výroba kávovarů Ascaso. Firma sleduje technický pokrok a inovuje svoje kávovary tak, aby dostála svému heslu – „Kávovar na celý život“.

Kávovary Ascaso jsou vyráběny šetrně k životnímu prostředí. Při výrobě jsou využívány kvalitní materiály (ocel, mosaz, hliník a ABS plasty) a součástky především z EU. Profesionální kávovary a domácí kávovary Ascaso pracují s podobnými systémy přípravy kvalitního italského espressa - kvalitní široké prof. páky, skupinou pro přípravu kávy (hlava, sítko, boiler/thermoblock, výkonná čerpadla) a vše ukryto v odolném těle.

Pražírna La Genovese, kterou jsme pro Vás vybrali, je považována za jednu z nejlepších v Itálii i na světě. Mezinárodní institut degustátorů kávy La Genovese ocenil několikrát za sebou zlatou medailí a to v kategorii italské směsi, potažmo směsi Anniversario, Oro a Royal. La Genovese praží kávu téměř sto let a již dlouhou dobu pracuje s ověřenými plantážemi. Klade důraz na kvalitní a ekologické pražení. Podívejte se do naší sekce káva a nechte se svést vytříbenou chutí našich káv.

Možnost osobního převzetí je možnost po domluvě v Praze 3.

Eshop ascaso.cz provozuje:

Název subjektu:WBK s.r.o.Identifikační číslo:
DIČ:
24287181
CZ24287181
Spisová značka:C 192835 vedená u Městského soudu v PrazeDen zápisu:30. března 2012
tel. č.:

 ASCASO.CZ  +420 603 796 561 (9-17 hod.)

(pokud máte dotaz k servisu, náhradním dílům, termínu dodávek a informace o našich produktech, použijte náš kontatkní formulář, na maily odpovídáme do 24 hod.)