Košík  

Žádné produkty

Poštovné 0Kč
DPH 0Kč
Celkem 0Kč

Ceny jsou včetně DPH

Koupit

SteelCelkem 2 produktů.

Steel
Řada kávovarů Steel prošla v roce 2017 zásadní změnou vzhledu a funkčnosti. Tato skupina kávovarů vyniká svým industriálním vzhledem s retro prvky jako jsou nesmrtelné páčkové spínače. Nyní v klasické verzi v černé barvě u verze PID v černé, bílé a leštěné nerezi.

Steel kávovary jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálu. Celé tělo je z nerezové oceli, parní tryska s dvojitou stěnou pro bezpečnou manipulaci a jednodušší údržbu. Zásoba páry je nekonečná, termoblok je vyroben ze slitiny hliníku a nerezové oceli, vodní a parní vedení chráněno před usazováním vodního kamene. Pracovní ploicha kávovaru je osvětlena diodami.

Řada PID je vysoce propracovaná řada, která nabízí luxusní prvky a řadu profesionálních vychytávek, které byste mohli čekat u profesionálních kávovarů v o řád vyšší cenové kategorii. Patří mezi ně např. elektronický nastavitelná teplota filtrace kávy, aktivní ohřívač šálků, tlakoměr, který měří tlak při přípravě kávy, dostupný OPV ventil, kterým lze nastavit požadovaný tlak přípravy kávy, dřevěná rukojeť páky a mnohé další...

VYBERTE SI JEDEN Z MODELŮ STEEL...